Septembri viimasel nädalal tähistati Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile eestvedamisel kolmandat korda Eestis spordinädalat. Nädala eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele Eesti elanikele toredaid ja positiivseid liikumisega seotud kogemusi.

Meie oma koolis alustasime teisipäeval, 26. septembril spordipäevaga, kus võisteldi kaugushüppes, 60 m jooksus ja palliviskes, lisaks lustakas teatejooks. Tundus, et kõik andsid endast parima, mistõttu diplomita ei jäänud keegi! 3.-4. klassi poiste arvestuses sai kolm alavõitu Mihkel, tüdrukute seas võitis kaugushüppe Anni, 60 m jooksu Karoliine ning palliviske Liisa Leana. 1. klassi õpilastest oli kolmel alal parim Janeli. Nüüd on kõigil aega talv läbi harjutada, sest kevadisel spordipäeval võistleb igaüks vaid iseendaga. See tähendab, et võidavad need, kes suudavad oma sügisest tulemust kõige rohkem parandada.

Kolmapäeval käisime rattamatkal Oju majaka juurde. Neljapäeval toimus lasteaia ja kooli ühine maastikumäng koos lapsevanematega. Võistkonnad pidid läbima 9 kontrollpunkti, kus tuli lahendada erinevaid ülesandeid, mis nõudsid nutikust, osavust ja koostööoskust.

Laupäeval, 30. septembril osalesime Kuressaares tüdrukute jalgpallifestivalil ja pealelõunal toimus Kihelkonna rahva spordipäev, kus sai end proovile panna nooleviskes, korvpalli vabavisetes, täpsusvisetes, saapaviskes, kotijooksus ning takistusraja läbimises.

Esmaspäeval jagasime kõigile osalejatele spordinädala diplomid ning loosisime välja spordisärgid (võitjad Liisa ja Janeli) ja -ajakirja (võitis Emilia).

Liikumislusti ja -tahet kogu järgnevaks kooliaastaks!

Spordinädal pakkus liikumisrõõmu