Meie kooli spordinädal algas 23. septembril heategevusliku Teatejooksuga Kuressaare Linnastaadionil. Teatejooksu eesmärk on pakkuda noortele võimaluse tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest ning populariseerida sportlikke eluviise. Samal ajal annab Teatejooks panuse Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu nende laste heaks, kes on liikumisvõime kaotanud.

28. – 30. septembrini tulid kõik kooli ja läksid koju jala. Olid jalgsikõndimise päevad. Iga päeva eest said osalejad naerunäoga kleepsu ja neid kleepse kulus päris palju! Lisaks õpilastele olid aktiivsed osalejad ka õpetajad.

 28. septembril toimus traditsiooniline kooli spordipäev. Seekord algas see ebatraditsiooniliselt, nimelt õpetajate ja õpilaste vahelise jalgpallimänguga. Tulemuseks jäi sõbralik 1 – 1 viik. Spordipäeval võisteldi kergejõustikualadel (60 m jooks, pallivise, kaugushüpe, 300 m jooks). Parimaid tulemusi näitasid Mirte Heinam 2. klassist, Eliis Teär 3. klassist, Andreas Kuusik, Roosi Kukkela ja Elis Heinam 4. klassist ning Mihkel Martjak 6. klassist.

 Spordinädala lõpetas maastikumäng, kus lisaks orienteerumisele tuli lahendada erinevaid nutikust, osavust ja koostööd nõudvaid ülesandeid.

Oli meeleolukas nädal ning loodetavasti meie sportlik ja liikuv elustiil jätkuvad!

 

SPORDINÄDAL