29. septembril toimus Mihkli Talumuuseumis traditsiooniline mihklipäeva laat, kus oli igal kohale tulnud inimesel võimalus osta, müüa või vahetada kaalikatest kanadeni. Lisaks müügimelule said laadalised osa ka Kihelkonna Kooli laste laulu- ja tantsunumbritest. “Esinemine läks hästi ja sain laulda solisti osa laulus ,,Heeringas” ja kuigi mulle meeldis eelmise aasta mihklipäev natuke rohkem kui selle aasta oma, siis oli lõbus ikka. Tore oli müüa oma mänguasju ja muffineid!” jagas Kihelkonna Kooli 5.klassi õpilane Mihkel Johannes Uustal oma muljeid. Ka 1. klassi õpilane Roosi Kukkela tõi välja, et:  “Laat oleks võinud kauem kesta, aga käib kah”.
Vaatamata Uustali ja Kukkeli arvamusele, et sel aastal oli üritus ikkagi veidike kehvavõitu, leidus ikkagi ka inimesi, kes selle aasta mihklipäeva laata väga nautisid. Üheks selliseks inimeseks oli 2. klassi õpilane Janeli Kaal, kes ei suutnud ära kiitagi kohal käinud rahvast: “ Mulle meeldis väga see, et oli palju rahvast, kuna see tegi minu töö müüjana palju toredamaks.”.
Lõppkokkuvõttes, kui kõik võrdlemised eelmiste aastatega kõrvale jätta, siis oli ikkagi ka selle aastane mihklipäeva laat väga tore, sest kõik oli olemas, mida üheks laadapäevaks vaja: mõnus ilm, toredad inimesed, hea toit ja veel parem kaup.

Artikli panid kokku meediaringi õpilased

Mihklipäeva laat