Kihelkonna laululind

20. aprillil oli rahvamaja saal kevadiselt ehitud – toimus Kihelkonna laululinnu eelvoor. Esinema oli tulnud 16 väikest ja suurt laululindu meie koolist ja lasteaiast.  Kõik laululinnud olid väga hoolega valmistunud. Mikrofonihirmu polnud kellelgi ja laulud kõlasid kenasti. Lisaks „päris“ heliloojate loomingule esitati ka üks omaloominguline laul. Selle autor oli Estelle Ait, keda esitlusel assisteeris Eliis Teär. Estelle hobuse laul valiti ka publiku lemmikuks. Publikule lisaks hindas esinejaid kolmeliikmeline žürii, kellele õiglase otsuse langetamine tõelist peavalu valmistas, sest kõik laulsid ju toredasti. Lõpuks sai valik tehtud. Mustjalga laulma lähevad:  Rimo, Harald, Hardi, Eliis, Mirte ja Estelle.

Eraldi tänu kuulub õpetaja Ursula Jakobsonile, kes kõik need tublid lapsed laulma pani!

Autor: žüriiliige Maarika Naagel

Rannalapse laulud Mustjalas

5. mail algusega 18.00 toimus Mustjala rahvamajas piirkondlik lauluvõistlus Rannalapse laulud. Osalisi oli Lümandast, Kihelkonnalt, Mustajalast ja Kärlalt.

Kihelkonna lastest pääsesid Kuressaares toimuvale lõppvõistlusele Kevadümin Rimo Teär, Eliis Teär ja Mirte Heinam. Omaloomingulise laulu eest pälvis eripreemia Estelle Ait!

Õnnitlused kõikidele tublidele lauljatele ja edu Kevadüminal! Suur tänu õpetaja Ursulale laulude selgeks õpetamise eest! 🙂

Lastel laulud suul!