Lõppenud “Küünlaümbriste jahi” raames kogus Saare maakonna lasteaedadest kõige rohkem küünlaümbriseid meie lasteaed! Kokku saadi 9092 ümbrist. Parim üksikkoguja maakonna arvestuses oli Loore-Lote, kogudes 3270 ümbrist.

Esmakordselt sel aastal sai küünlaümbriste kõrval koguda ka A, AA, AAA ja nööp-patareisid. Meie lasteaia lapsed kogusid 3711 patareid. Andra-Elizabeth kogus üksinda 1546 patareid! Mõlemad tulemused andsid Saare maakonna arvestuses 2. koha.

Suur tänu kõigile tublidele lastele, õpetajatele, lastevanematele ja sõpradele, tänu kellele koguti 2016/2017 hooajal kokku rekordarv tühjaks põlenud küünlaümbriseid ja patareisid. Meie keskkonna ja puhta looduse hoidmine on tuleviku mõistes üks olulisemaid tegevusi. Loodame, et kampaania käigus tekkinud jäätmete sorteerimise harjumus kandub edasi ka kampaaniavälisele perioodile.

“Küünlaümbriste jaht” on lastele ja noortele suunatud keskkonnakampaania, mille raames kutsutakse leidma võimalikult palju tühjaks põlenud alumiiniumist teeküünlaümbriseid eesmärgiga  vähendada loodusesse sattuvate ümbriste hulka.

Lasteaed oli edukaim küünlaümbriste koguja