Kai Kallas: direktor,  ajalugu
kontakt: kool@kih.edu.ee, 509 0210

Maarika Naagel: eesti keel 1.-4.klass ,matemaatika 1.-2.klass, kunst/tööõpetus 1.-3.klass, tütarlaste tööõpetus 4.kl
klassijuhataja: 1.-3. klass
kontakt: maarika@kih.edu.ee, 526 9974

Ursula Jakobson : eesti keel 5.-6.klass, matemaatika 3.-6.klass , muusika 1.-6.klass
klassijuhataja: 4.-6. klass
kontakt: ursula@kih.edu.ee, 529 2939

Monica Kallas: kehaline kasvatus, inimese- ja loodusõpetus
kontakt: monica@kih.edu.ee, 5625 4304

Erika Lucia Huda:  inglise keel, vene keel,  kunstiõpetus 4.-6.klass
kontakt: erika@kih.edu.ee, 58418455

Toivo Kõster:  kirjandus 5.-6-klass , ühiskonnaõpetus 6.klass

kontakt: toivo@kih.edu.ee , 53863525

Jakob Naagel: poiste tööõpetus 4.-6.klass

Kadri Kullapere: tugiisik

kadri@kih.edu.ee

Anneli Saarela: eripedagoog/ logopeed

kontakt: 53409496

Tiina Saare:  sotsiaalpedagoog

kontakt: 53865166

Eve Lilleleht: koristaja

Viive Heinlaid: abikokk

Aili Sõber: peakokk