Uue veerandi esimesel nädalal käisid meie õpilased koos õpetajatega Kuressaare Kultuurikeskuses vaatamas Rakvere Teatri etendust Timbu-Limbu. Oma teatrielamustest kirjutavad 3. klassi õpilased.

Anni:

Me käisime teatris vaatamas TIMBU LIMBU etendust. See etendus toimus kultuurikeskuses ja seda käis terve kool vaatamas. See rääkis kahest õest, kes olid alguses tülis ja pärast said jälle sõpradeks. Mulle meeldisid väga Jmbeli Bimbeli kleit ja juuksed, sest need olid omapärased. Mulle oleks väga meeldinud, kui oleks saanud laval käia lund katsumas. Me sõitsime linna ja tulime tagasi bussiga. Etendus ajas mind naerma ja meeldis mulle väga.

Emilia:

11.01.2018.a. neljapäeval käisime Kuressaare kultuurikeskuses vaatamas Timbu-Limbu etendust. Etendust käisime vaatamas koos kooliga. See rääkis talve päästmisest. Mulle meeldis kõige rohkem, et Timbu-Limbu õde sai heaks. See oli väga lõbus. Etendus oleks võinud olla pikem sellepärast, et see oli nii põnev. Lõppedes sõitsime bussiga koju. Etendus tekitas talve mõtteid.

Hendrik:

Me käisime teatris kogu kooliga. Me vaatasime naljakat etendust. See etendus rääkis lumest. Mulle meeldisid kostüümid, naljad. Me saime bussiga koju. Etendus tekitas sügavaid mõtteid.

NB! Eelmise aasta lõpus toimus Timbu-Limbu tantsu konkurss, millest võtsid osa ka meie kooli õpilased ning videosid saate vaadata Rakvere Teatri kodulehelt SIIT.

Kohtusime Timbu-Limbuga