ISADEGA KOOS MARTI JOOKSMA!

Kihelkonna lasteia ja kooli lapsed kutsuvad oma isasid marti jooksma!

Tähistame mardipäeva ning lähenevat isadepäeva ja veedame koos ühe lõbusa õhtu. Selga mardikostüümid ja -maskid ning kaasa lisaks luuletustele, tantsudele, salmidele ja mõistatustele ka lõbus tuju!

Koguneme koolimaja ette kolmapäeval kell 17.00!

Õuesõppepäev 19.10

Lõpetasime esimese veerandi sportliku ja teadmisterohke õuesõppepäevaga.

Saime veidi aimu Kihelkonna ajaloost; mõistatada ja tõlkida inglisekeelseid vanasõnu; harjutada kaashäälikupikkusi; korrutada ja jagada; moodustada kujundeid; mõõta mulla, liiva, savi ja kruusa omadusi ning natukene astronoomia alast tarkust. Päeva lõpetasime  linnuvaatlusega Abaja sadamas.

SPORDINÄDAL

Meie kooli spordinädal algas 23. septembril heategevusliku Teatejooksuga Kuressaare Linnastaadionil. Teatejooksu eesmärk on pakkuda noortele võimaluse tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest ning populariseerida sportlikke eluviise. Samal ajal annab Teatejooks panuse Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu nende laste heaks, kes on liikumisvõime kaotanud.

28. – 30. septembrini tulid kõik kooli ja läksid koju jala. Olid jalgsikõndimise päevad. Iga päeva eest said osalejad naerunäoga kleepsu ja neid kleepse kulus päris palju! Lisaks õpilastele olid aktiivsed osalejad ka õpetajad.

28. septembril toimus traditsiooniline kooli spordipäev. Seekord algas see ebatraditsiooniliselt, nimelt õpetajate ja õpilaste vahelise jalgpallimänguga. Tulemuseks jäi sõbralik 1 – 1 viik. Spordipäeval võisteldi kergejõustikualadel (60 m jooks, pallivise, kaugushüpe, 300 m jooks). Parimaid tulemusi näitasid Mirte Heinam 2. klassist, Eliis Teär 3. klassist, Andreas Kuusik, Roosi Kukkela ja Elis Heinam 4. klassist ning Mihkel Martjak 6. klassist.

Spordinädala lõpetas maastikumäng, kus lisaks orienteerumisele tuli lahendada erinevaid nutikust, osavust ja koostööd nõudvaid ülesandeid.

Oli meeleolukas nädal ning loodetavasti meie sportlik ja liikuv elustiil jätkuvad!

JALGSI KOOLI!!!

28.-30. septembril kutsume kooliõpilasi ja ka õpetajaid läbima hommikuse ning pärastlõunase koolitee jalgsi. Garderoobide juures on alates teisipäevast ka tabel, kuhu kõik saavad oma pingutused kleepsuga ära märkida.

*Need õpilased, kes tulevad kaugemalt, saavad vanematel paluda end kaupluse juures maha panna ning jalgsi tuleku-mineku ilusti teistega kaasa teha. Meeleolukat kooliteed kõigile!